Blog

JAKI ZABIEG WYKONAĆ LATEM U KOSMETYCZKI?

Chcemy opowiedzieć o naszych najpopularniejszych zabiegach u kosmetyczki latem 💕 Gorąca polecamy skorzystać z zabiegów, aby twoja skóra stała lepiej i podziękowała Ci 💁🏼‍♀️

✨OCZYSZCZANIE WODOROWE✨

Wodorowe oczyszczanie zapewnia dogłębne odżywienie i dotlenienie skóry. W wyniku zabiegu, skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.

✨PEELING KAWITACYJNY✨

Peeling kawitacyjny pozwala skutecznie usunąć martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszczając skórę i hamując rozmnażanie się bakterii na jej powierzchni. Kawitacja usprawnia przepływ krwi i limfy, zapewniając skórze dotlenienie i pobudzając komórki do naturalnej odbudowy i regeneracji.

✨PEELING TT-33✨

Zabieg pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje także zmarszczki i nawilża skórę. Niewątpliwą zaletą peelingu jest fakt, że pozwala on pozbyć się również przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory.

✨OKSYBRAZJA✨

Jest delikatnym zabiegiem, który polega na intensywnym, lecz całkowicie bezbolesnym oczyszczaniu martwych warstw naskórka, a także dotlenieniu i nawilżeniu skóry.

✨MIKROPRĄDY✨

Znacznie spłyca zmarszczki głębokie i drobne, poprawia kontur twarzy, rozjaśnia i wzmacnia skórę oraz stymuluje pracę komórek, poprawia elastyczność i napięcie, rewitalizuje i odnawia komórki. Zabieg pobudza także syntezę kolagenu.

✨MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA✨

Celem mezoterapii bezigłowej jest głębokie nawodnienie skóry, poprawienie jej elastyczności oraz uzyskanie długotrwałego efektu znacznie lepszej jędrności i koloru. Cera staje się młodsza, a zmarszczki mniej widoczne. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny i relaksujący.